Produkcija » Nuotekų valymo įrenginiai

Septikai didelio našumo
Septikai didelio našumo

     Septikas yra pagrindinis įrenginys, naudojamas nuotekų valymui mažoje kanalizacijoje. Būtent jame sedimentacijos ir flotacijos būdu vyksta pagrindiniai nuotekų apdorojimo procesai. Nuotekos laikomos išvalytos, kai lengvesnės dalelės iškyla į paviršių ir sudaro plėvelę, o kietosios dalelės nusėda ant dugno ir  sudaro nuosėdas. Nuosėdose vyksta lėtas fermentacijos procesas, kurio metu užterštos dalelės suskaidomos į vandenyje tirpstančias medžiagas ir netirpius mineralus, nusodintos septiko apačioje.

     Septike apdorotos nuotekos turi būti kruopščiai išvalytos grunte. Septikas gali sąveikauti su drenažo sistema, kurią sudaro drenažiniai vamzdžiai, arba infiltracijos tuneliais. Įleidimo kanalas įrengiamas naudojant „Insitu“ tarpiklį. Septiko viduje yra mineraliniu užpildu pripildytas filtro krepšys, išvalantis nuotekas bako išleidimo angoje. Septikas pagamintas iš polietileno ir pagal „roto-molding“ technologiją, kuri užtikrina produkto sandarumą.

     Jis skirtas tik montavimui žemėje. Draudžiama naudoti talpą kaip savarankišką baką. Prieš surinkdami ir naudodami septiką, susipažinkite su montavimo instrukcija ir vartotojo vadovu.